güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 6 min 6 ay

Paul W. Klipsch tarafından kurulan dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch’in premium Hi-Fi ses sistem eserleri Türkiye’de. Klipsch’in High-End eser gamının da distribütörlüğünü üstelenen Bircom tarafından ülkemizde satışa sunulacak olan Klipsch premium Hi-Fi ses sistem eserleri; kaliteli ve gerçek sese ehemmiyet veren odyofiller başta olmak üzere tüm müzik tutkunlarına kusursuz bir tecrübe yaşatacak.

Hi-Fi kalitesinde eserler tasarlayan dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch, premium Hi-Fi ses sistemleri eser gamıyla Türkiye’de. Klipsch’in High-End eser gamının da distribütörlüğünü üstlenen Bircom tarafından ülkemizde satışa sunulacak olan Klipsch Hi-Fi ses sistem eserleri kusursuz bir ses tecrübesi sunmaya hazır.

Paul W. Klipsch’in 1946’da yarattığı efsanevi ses sistemleri markası Klipsch, Klipschorn® teknolojisi, el üretimi ve Hi-Fi kalitesindeki eserleriyle tüm dünyada, her yaştaki müzik tutkunlarına uygun eserler tasarlamaya devam ediyor.

Özgürlük, konfor ve performans denince akla birinci gelen markaların başında yer alan dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch’in eser gamında yer alan Hi-Fi eserler, kaliteli ve gerçek sese değer veren odyofiller ve müzik tutkunlarına özel bir ses tecrübesi yaşatacak.

Sınıfının en verimli ve performanslı eserleri

Klipsch yalnızca göz alıcı dizaynları ile değil birebir vakitte sunduğu performans ile de rakiplerinin bir adım önünde. Klipsch ile özdeşleşen Heritage ailesi üyelerinden el imali Forte IV Premium Ses Sistemi, vakitsiz ve şık tasarımı ile konutunuzun en hoş köşesinde yerini almaya hazır. Titanyum gereçten üretilen yüksek frekanslı şoförler geniş bir ses sahnesi yaratıyor.

Sesten ödün vermeyen odyofiller için tasarlandı

Tescilli Klipschorn® teknolojisiyle markanın özel “horn” sisteminin birleşmesinden ortaya çıkan eşsiz bir akustik! Klipschorn® AK6 Premium Ses Sistemi, tüm dikkatleri üzerine toplayan dizaynıyla öne çıkıyor. Klipsch’in en eski eserlerinden olan sistem, en ileri teknolojiyle güncellenerek büsbütün tekrar tasarlanan şoförleriyle müzik dinleme keyfini farklı bir boyuta taşıyor. Klipschorn® AK6 Premium Ses Sistemi, sesin doğruluğunu artıran ahşap kaplama dizaynıyla konutta sinema keyfini farklı bir düzeye çıkarmaya hazır.

İnanılmaz ses kalitesi, kompakt yapıyla buluşuyor

En üstün ses kalitesi böylesine kompakt bir dizaynla hiç buluşmamıştı! La Scala AL5 hoparlörler, Heritage serisinde Klipschorn®’un yanı sıra “horn” teknolojisini kullanan premium bir ses sistemi tecrübesi sunuyor. La Scala’nın dikkat çeken en büyük özelliği ise yalnızca 1 watt’lık güç gereksinimi ile bir konserdeki ses düzeyini sunabilmesi. Bu özelliğiyle rakipleriyle ortasındaki farkı ortaya koyan sistem; odyofil kalitesindeki sesi olabilecek en uygun verimlilik ve performans ile biraraya getiriyor.

Bircom hakkında

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her daldan firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso üzere kendi markalarıyla da yüksek kaliteli bağlantı tahlilleri sunmakta,

Sennheiser, Klipsch, KEF, Bluesound, NAD, Audioengine ve Astell&Kern üzere tümü kendi alanında teknoloji önderi olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Tüketici elektroniğinin önde gelen markalarının seçkin eserlerini sunan Bircom; kulaklık, hoparlör, müzik çalar ve ses sistemleri kategorilerinde ihtimamla seçtiği eser koleksiyonunu genişletmeyi sürdürmektedir.

Pek çok global markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha heyetim dayanağı, merkezi idare hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Bölümünde öncü pozisyonunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki gereksinimlerine en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı tahlilleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek amacıyla tahlil ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.

Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en süratli büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında listede 8 sefer yer almaya muvaffakiyetini göstermiştir. Bircom, tekrar Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Süratli Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi muvaffakiyetle temsil etmiştir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir