güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay
Gelecek Partisi Manisa Vilayet Lideri Mustafa Keskin, Ramazan ayı hasebiyle bir kutlama iletisi yayımladı. Gelecek Partisi Manisa Vilayet Lideri Keskin iletisinde: “On bir ayın sultanı, rahmet, rahmet ve mağfiret iklimi Ramazan ayının gölgesi bir kere daha üzerimize düştü. Daima birlikte bunun huzur ve memnunluğunu yaşamaktayız. Ayların sultanı olan Ramazan yardımlaşma, dayanışma, rahmet, rahmet, af ve mağfiret ayıdır. Ramazan paylaşmanın doruğa çıktığı, sevgi, müsamaha ve kardeşlik hislerinin daha da güçlendiği, kutlu bir vakit dilimidir. Paylaşmak, dünyanın neresinde olursa olsun muhtaçlara ve kimsesizlere yardım eli uzatmaktır.
Peygamber Efendimiz bir hadisi şeriflerinde şöyle buyuruyor ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ Bu inançla kendi fakirlerimizi asla unutmayalım. Tüm inananları bir ve birlikte kılan bin aydan daha iyi olan Ramazan ayını idrak edeceğiz. Unutmayalım ki Sevgi ve merhameti, yardımlaşmayı ve kardeşlik hislerini bu ayda büyütürüz. Kardeşlik hukukunu geliştirmek, yardımlaşmayı artırmak insan olmanın, inanmanın bir gereğidir. Bunu yerine getirmek bir lütuf değil misyondur. Zira kardeşlik paylaşmayı gerektirir. Bu vesileyle tüm İslam âleminin Ramazan ayını kutluyorum. Ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış ve iyilik getirmesini Rabbimden temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir