güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 7 min 5 ay

HUAWEI dizüstü bilgisayarların estetik, yenilik ve akıllı DNA’sını miras alan yeni HUAWEI MateBook X Pro, performansı ve yenilikçi özellikleriyle üstün bir kullanıcı tecrübesi sunuyor.

HUAWEI MateBook X Pro, 3K çözünürlüğü ve sürükleyici izleme tecrübesi ile göz kamaştırıcı bir FullView Ekran sunuyor. Akıllı ve yeni bir soğutma sistemiyle birlikte çalışan 11. kuşak Intel Core işlemciler daha verimli bir performans sunarken, kullanıcılara hem iş hem de günlük hayattaki kullanım için büyük kolaylık sağlıyor. HUAWEI Share, aygıtlar ortası etkileşimin önündeki pürüzleri büsbütün ortadan kaldırıp, “Tüm Senaryo Problemsiz Yapay Zeka Deneyimi”nin keyfini çıkarmayı kolaylaştırıyor. HUAWEI Free Touch dokunmatik yüzey, yüksek hassasiyetli çok noktalı dokunmatik ekran, çift mikrofon ve yüksek bölünmüş frekans kurulumuna sahip dört hoparlörü ile HUAWEI MateBook X Pro, kullanıcılarını kolay kullanımlı, yepisyeni bir tecrübe seyahatine çıkartıyor.

Hafiflik ve sadelik

CNC teknolojisi ile üretilen HUAWEI MateBook X Pro’nun ultra ince metal gövdesi, kusursuz bir kullanım tecrübesi yaşatmak için yüksek hassasiyetli yüzey kaplama süreçleriyle ince bir formda parlatıldı. Sadece 14,6 mm inceliğinde ve 1,33 kg kadar hafif olan HUAWEI MateBook X Pro, her seyahati konforlu hale getiriyor.

HUAWEI MateBook X Pro, FullView ekranlı dizüstü bilgisayarlar açısından yol göstermeye devam ediyor. 3K LTPS ekran ve yüzde 91 ekran-gövde oranıyla HUAWEI MateBook X Pro, ekrandaki her görsel seyahatin keyfini en üst seviyeye çıkarmak için yüksek çözünürlüklü görüntüleme sunuyor. Üretkenlik için tasarlanan ekranın 3:2 en-boy oranı, kullanıcıların içeriklere çarçabuk göz atmasına ve yeni içerikler oluşturmasına imkan tanıyor. Yüksek hassasiyetli çok noktalı dokunmatik ekran ve üç parmakla kaydırmalı ekran manzarası hareketi ise daha akıcı, taşınabilir gibisi bir tecrübe sunuyor.

Yaratıcılığınızı özgür bırakmak için hafif ve verimli

HUAWEI MateBook X Pro’nun 16 GB LPDDR4x bellekle birleştirilmiş 11. Kuşak Intel Core işlemcisi, iş, hayat ve cümbüş üçgeninde daha akıcı performans ve verimli bir tecrübe sunuyor. HUAWEI Shark Fin çift fan tasarımı ve hava soğutmalı ultra ince VC teknolojisinin güçlü kombinasyonu, daha da yüksek performans ve verimlilik düzeylerini ortaya çıkarıyor. Wi-Fi 6 destekleyen HUAWEI MateBook X Pro, klasik Wi-Fi 5’in yaklaşık üç katı transfer suratı sunarak, kalabalık yerlerde bile istikrarlı ilişki sağlıyor.

İnce ve hafif formuna karşın HUAWEI MateBook X Pro’nun gücü hiç bitmiyor. 56 Wh pil ve HUAWEI’nin akıllı güç idaresi sistemiyle, her şarjdan sonra uzun ve heyecan verici pil ömrü sunuyor. Ayrıyeten, kapatıldığında aykırı şarjı da destekleyen eser, kullanıcıların güç konusunda endişelenmeden seyahat edebilmesini sağlıyor. 65 W USB-C cep şarj aygıtı sadece HUAWEI MateBook’lar için süratli şarj sağlamakla kalmıyor, tıpkı vakitte HUAWEI telefonlar ve tabletler için HUAWEI SuperCharge’ı da destekleyerek, birden fazla aygıtı şarj etmek için de kullanılıyor.

Tüm senaryo etkileşiminin tadını çıkarın

HUAWEI Share’deki Çoklu Ekran İş Birliği özelliği, kullanıcıların telefonlarını HUAWEI MateBook X Pro’ları ile kullanmalarını ve dizüstü bilgisayarda birebir anda üç taşınabilir uygulamayı çalıştırmalarını sağlıyor. MateBook X Pro, birden çok aygıtı tek bir ekranda bir ortaya getirerek daha verimli bir biçimde çoklu misyon için kullanılabiliyor. Kullanıcılar, dizüstü bilgisayarları ile telefonları ortasında evrakları daha kolay aktarabilir yahut belgeleri telefondan direkt not defterinde açıp düzenleyebilir.

Yenilikçi teknolojiler ile eşsiz bir tecrübe

HUAWEI MateBook X Pro, dokunmatik denetim tecrübesini artırmak için yeni HUAWEI Free Touch’ı sunuyor. Geniş dokunmatik yüzey, tam titreşim geri bildirimi ile yeni bir dokunma tecrübesi sunuyor. Dokunmatik yüzeyin altına yerleştirilen HUAWEI Share ilişki alanı, kullanıcının HUAWEI cep telefonu ile dizüstü bilgisayarının tek bir dokunuşla kolaylıkla birbirine bağlanmasına imkan tanıyor.

HUAWEI MateBook X Pro, etkileyici çevresel ses sunmak için dört adet yükseltilmiş ve bölünmüş frekans hoparlörü ile ses açısından mükemmelleştirildi. Gelişmiş ses algoritmaları, dizüstü bilgisayarla ilgili pozisyonları ne olursa olsun, kullanıcının sesin etraftan geliyormuş üzere hissetmesini sağlamaya da yardımcı oluyor. Gelişmiş mikrofon heyetimi ve AEC algoritması, sesi daha uzaktan ve daha yanlışsız bir halde algılamaya yardımcı olarak irtibatı daha net ve verimli hale getiriyor.

HUAWEI MateBook X Pro, mahremiyeti de koruyor. Kullanıcının dizüstü bilgisayarını tek bir kolay adımda açmasına imkan tanıyan Parmak İzi Güç Düğmesi, bilgisayarı açmayı süratli ve inançlı hale getiriyor. Klavye üzerindeki gömme kamera, ekranın daha geniş bir imaj sunmasını sağlarken saklılığı ve mahremiyeti müdafaaya da yardımcı oluyor.

HUAWEI MateBook X Pro’nun gri renkli versiyonu 512 GB depolama alanı içerirken, 17.999 TL satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. Yeşil renkli versiyonu ise 1 TB depolama alanına sahip ve 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Her iki versiyonla tüketicilere HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse, HUAWEI CD dizüstü bilgisayar çantası ve HUAWEI AX3 çift işlemcili Wi-Fi router ikram ediliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir