güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 4 min 5 ay

15 Nisan Perşembegecesi düzenlenen Harika Loto çekilişinde talih, İzmir’in Gaziemir ilçesinden bir talihliye güldü. Gaziemir’de oynanan Harika Loto kuponuna 19 milyon 944 bin 580 TL’lik ikramiye isabet etti. Sisal Talih, 4 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirdiği Harika Loto çekilişinde de bir bireye 17 milyon 160 bin 150 TL kazandırmıştı. Sisal Talih tarafından yapılan açıklamada “İzmir, Gaziemir’e isabet eden büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ederiz. Herkesin bahtı olmaktan çok memnunuz, bir sonraki çekilişin şanslı bireyi siz de olabilirsiniz” sözlerine yer verildi. Biletin oynandığı Ulusal Piyango bayi işletmecisi Zafer İleri, “Çok keyifli olduk. Daha evvel de bu sevinci yaşamıştık. Bu dördüncü büyük ikramiyemiz oldu. Yeni oyunlardan ötürü müşterilerden talep arttı. Şanslı bir bayiyiz. Potansiyelimiz var. Bundan sonra da çıkar umarım” dedi.

Yaygın erişim ağı ve baht oyunları alanındaki küresel tecrübesiyle Türkiye iktisadına katkı sunmak üzere yola çıkan Sisal Şans’ın 15 Nisan Perşembe gecesi düzenlediği Muhteşem Loto Çekilişi, 1 bireye 19 milyon 944 bin 580 TL’lik ikramiye kazandırdı. “Oynamaya, bahta, cümbüşe yine başlayacağız” sloganıyla çalışmalarına devam eden Sisal Şans’ın düzenlediği Harika Loto çekilişinde 19 milyon 944 bin 580 TL’lik ikramiye; 4, 9, 37, 43, 45, 54 sayılarına isabet etti.

Sisal Baht kazandırmaya devam ediyor

Talih oyunlarının düzenlenmesine ait iş ve hizmetleri yerine getirmek üzere Türkiye Varlık Fonu tarafından 10 yıl mühletle yetkilendirilen ve 1 Ağustos itibariyle faaliyetlerine başlayan Sisal Baht, ikramiye kazanan biletin İzmir, Gaziemir’den oynanan kupona isabet ettiğini duyurdu.

Sisal Talih tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Talih ailesi olarak bir defa daha büyük ikramiye kazandırmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ederken, talihlimizin hayallerinin gerçekleşmesini sağlamak ve herkesin talihi olmaktan çok memnunuz. Kısa mühlet evvel Muhteşem Loto’da bir şahsa 17 milyon 160 bin 150 TL’lik büyük ikramiyeyi kazandırmıştık. Faaliyete başladığımız 1 Ağustos 2020 ile 31 Mart 2021 tarihleri ortasında toplamda 2 milyar 434 milyon 186 bin 646 TL ikramiye dağıtılmasını sağlayan kurumumuz oyunseverlere kazandırmaya devam edecektir. Bir sonraki çekilişin şanslı bireyi siz de olabilirsiniz. Bizimle oynamaya devam edin” sözlerine yer verildi.

“Yeni oyunlarla birlikte talep arttı”

Kuponun oynandığı İzmir’in Gaziemir ilçesindeki bayinin işletmecisi Zafer İleri, büyük ikramiyenin sattıkları kupona çıkmasından büyük memnuniyet duyduklarını söyleyerek, “Çok memnun olduk. Daha evvel de bu sevinci yaşamıştık. Bu dördüncü büyük ikramiyemiz oldu. Yeni oyunlardan ötürü müşterilerden talep arttı. Şanslı bir bayiyiz. Potansiyelimiz var. Bundan sonra da çıkar umarım” dedi.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri üyesi olunan “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun formda organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir